Gyvulių auginimas

Anykščių, Švenčionių, Vilniaus rajonuose tvarkingai ir šiuolaikiškai įrengtose fermose kriuksi įvairaus amžiaus paršeliai ir kiaulės. Mažyliai sotūs miega ant šildymo kilimėlių šalia motinų. Vyresnėliai turi daug vietos pabėgioti ant specialiai tam pritaikytų, lengvai valomų grindų. Maitinasi jie šviežiu, gerai subalansuotu maistu, todėl yra sveiki, guvūs ir smalsūs, greitai auga. Didžiosios sočios, išdribę ilsisi. Auginame tik mėsines PIC veislės kiaules, jų mėsa minkšta, nėra daug riebalų. Ypatingas dėmesys skiriamas gyvūnų gerovei, veterinarijos ir higienos reikalavimams.

Saugome gyvulių sveikatą, kad nereikėtų naudoti vaistų, taip pat palaipsniui automatizuojama visa kiaulių priežiūra, lengvinamos darbo sąlygos. Taip pat daug investuojame į aplinkosaugą. Pašarai gaminami iš nuosavuose ir nuomojamuose laukuose užaugintų grūdų, kukurūzų, rapso. Prie fermų yra pagal naujausias technologijas įrengti malūnai - pašarų cechai, kurie leidžia kiekvieną dieną gaminamu šviežiu pašaru maitinti gyvulius. Pašarai tiekiami tiesiai iš gamybos šėrimo linijomis į šėryklas. Visa tai valdoma kompiuteriais.

 


© UAB „Cesta“. Riešės g. 10, Riešė, LT-14266, Vilniaus r. Tel.: (8 5) 246 9737; (8 5) 246 9898; 8 698 51933. El.pastas:      Kontaktai