Žemės ūkis

Kiekvieną pavasarį įmonės nuosavi ir nuomojami Pasvalio, Švenčionių ir Vilniaus rajonų laukai nuvilnija kviečių, kvietrugių, miežių želmenimis, nugeltonuoja rapsų žvakėmis. Auginame ir kukurūzus. Trūkstamą kiekį superkame iš kaimynų ar tolimesnių ūkininkų. Patys įvertindami sunkų žemdirbio triūsą, stengiamės su grūdų augintojais atsiskaityti kuo greičiau, todėl jie kasmet vis noriau bendradarbiauja.

Visi grūdai, kukurūzai, rapsas skirti gyvulių ir paukščių pašarams. Brandžios, nulinkusios javų varpos lygiai gula ant naujų kombainų dalgio, po to grūdai vežami valyti, džiovinami ir supilami į metalinius per 2000 tonų talpos aruodus. Juose perpilami, vėdinami, siekiant užtikrinti kokybę visą sezoną. Šiaudai po kūlimo vyniojami į ritinius ir naudojami kaip kuras specialiose krosnyse fermoms šildyti arba kapoti naudojami kaip kraikas vištoms.

Savuose laukuose stengiamės kuo mažiau naudoti chemikalų, mineralinių trąšų, jas pakeisdami gyvulių ir paukščių mėšlu, kuris būna laikomas pagal visus ES reikalavimus.Tausojame Žemę ir mūsų visų sveikatą.

 


© UAB „Cesta“. Riešės g. 10, Riešė, LT-14266, Vilniaus r. Tel.: (8 5) 246 9737; (8 5) 246 9898; 8 698 51933. El.pastas:      Kontaktai